UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

ÚMVI na Noci vědců 2017

V pátek 6. října náš ústav po roce opět přispěl do programu Noci vědců, celoevropské akce zaměřené na propagaci vědy pro širokou veřejnost. FSI VUT v Brně se již tradičně prezentovala v prostorách Technického muzea v Brně.

Návštěvníci si mohli na našem stánku mimo jiné prohlédnout model dopravního prostředku, využívajícího principu magnetické levitace (MAGLEV). Zejména u dětí  sklidily velký úspěch experimenty s kapalným dusíkem, velkému zájmu se těšilo i představení moderních kompozitních materiálů, případně materiálů využívaných v chirurgii např. pro kolenní implantáty.

nv2017a nv2017b
nv2017c nv2017d

 

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

  • technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).