UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

Anton Paar TriTec Roadshow 2017 | Brno

Srdečně zveme všechny zájemce o problematiku povrchové materiálové analýzy na seminář, pořádaný firmou Anton Paar v rámci celoevropské akce Anton Paar TriTec Roadshow 2017. V České republice akce proběhne na dvou místech, v Brně a v Praze.

Brněnský seminář se uskuteční ve středu, 11. 10. 2017 se začátkem v 9.00 hodin na půdě Ústavu materiálových věd a inženýrství, FSI VUT v Brně. V rámci semináře bude možné, kromě odborných přednášek, shlédnout ukázky přístrojů používaných při povrchové analýze materiálů, případně si nechat změřit své vlastní vzorky. Pro zájemce bude připravena komentovaná prohlídka ústavních laboratoří.

Podrobný program semináře, informace o kontaktech a on-line registrační formulář naleznete na stránkách Anton Paar Tritec Roadshow 2017 | Brno. Poslední možné datum registrace je 9. 10. 2017.

 

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

  • technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).