Anton Paar TriTec Roadshow 2017 | Brno

Srdečně zveme všechny zájemce o problematiku povrchové materiálové analýzy na seminář, pořádaný firmou Anton Paar v rámci celoevropské akce Anton Paar TriTec Roadshow 2017. V České republice akce proběhne na dvou místech, v Brně a v Praze.

Brněnský seminář se uskuteční ve středu, 11. 10. 2017 se začátkem v 9.00 hodin na půdě Ústavu materiálových věd a inženýrství, FSI VUT v Brně. V rámci semináře bude možné, kromě odborných přednášek, shlédnout ukázky přístrojů používaných při povrchové analýze materiálů, případně si nechat změřit své vlastní vzorky. Pro zájemce bude připravena komentovaná prohlídka ústavních laboratoří.

Podrobný program semináře, informace o kontaktech a on-line registrační formulář naleznete na stránkách Anton Paar Tritec Roadshow 2017 | Brno. Poslední možné datum registrace je 9. 10. 2017.