UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

Cena ENVIROS za bakalářskou práci

Absolvent ÚMVI Bc. Petr Nepovím získal za svou bakalářskou práci "Mikroskopická charakteristika povrchů pórů intermetalických pěn připravených reakční syntézou z bimetalických směsí", zpracovanou pod vedením doc. Ing. Víta Jana, Ph.D., třetí místo ve studentské kategorii letošního ročníku prestižní celostátní soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace.

Slavnostní předání cen z rukou zástupců Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva životního prostředí proběhlo 22. 11. 2016 v Betlémské kapli v Praze.

Podrobné informace o akci lze najít v tiskové zprávě společnosti Top Expo CZ.

Bc. Petru Nepovímovi gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů jak v pracovním, tak osobním životě.

obr 1 obr 2

 

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

  • technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).