Cena ENVIROS za bakalářskou práci

Absolvent ÚMVI Bc. Petr Nepovím získal za svou bakalářskou práci "Mikroskopická charakteristika povrchů pórů intermetalických pěn připravených reakční syntézou z bimetalických směsí", zpracovanou pod vedením doc. Ing. Víta Jana, Ph.D., třetí místo ve studentské kategorii letošního ročníku prestižní celostátní soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace.

Slavnostní předání cen z rukou zástupců Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva životního prostředí proběhlo 22. 11. 2016 v Betlémské kapli v Praze.

Podrobné informace o akci lze najít v tiskové zprávě společnosti Top Expo CZ.

Bc. Petru Nepovímovi gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů jak v pracovním, tak osobním životě.

obr 1 obr 2