UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner phd

Cena ENVIROS za bakalářskou práci

Absolvent ÚMVI Bc. Petr Nepovím získal za svou bakalářskou práci "Mikroskopická charakteristika povrchů pórů intermetalických pěn připravených reakční syntézou z bimetalických směsí", zpracovanou pod vedením doc. Ing. Víta Jana, Ph.D., třetí místo ve studentské kategorii letošního ročníku prestižní celostátní soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace.

Slavnostní předání cen z rukou zástupců Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva životního prostředí proběhlo 22. 11. 2016 v Betlémské kapli v Praze.

Podrobné informace o akci lze najít v tiskové zprávě společnosti Top Expo CZ.

Bc. Petru Nepovímovi gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů jak v pracovním, tak osobním životě.

obr 1 obr 2

 

Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu na pozici
Technický pracovník laboratoře mechanických zkoušek.

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v přiloženém dokumentu.

Témata doktorského studia 2017/18

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).