UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

ÚMVI na Noci vědců 2016

Zástupci Ústavu materiálových věd a inženýrství prezentovali svět materiálů na letošní akci Noc vědců, která má za cíl přiblížit vědu a výzkum široké veřejnosti. Noc vědců se konala 30. září od 18 do 24 hodin v celé Evropě, ÚMVI společně s dalšími ústavy FSI připravilo program v Technickém muzeu Brno.

Tematicky byl letošní ročník zaměřen na "Bezpečnost". S ohledem na to jsme pro návštěvníky připravili dvě prezentace s názvy "Bezpečnost horolezeckého vybavení" a "Využití vlastností materiálů pro bezpečnostní účely - tepelné pojistky".

Akce přilákala do Technické muzea téměř 1800 návštěvníků a zástupci ústavu provedli desítky experimentů a odpověděli na mnoho zvídavých dotazů.

Fotogalerii zachycující dění v Technickém muzeu si lze prohlédnout na facebookové stránce fakulty.

 

nv2016 01

nv2016 02

nv2016 03

 

 

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).