ÚMVI uspořádal další ročník doktorské konference

Ve dnech 2.-3. června 2016 jsme v Mikulově uspořádali další ročník doktorské konference "Víceúrovňový design pokročilých materiálů". Akce se zúčastnili doktorandi nejen z našeho ústavu, ale také z Vysoké školy báňské - Technické univerzity v Ostravě a z Technické univerzity v Liberci. Nově dostali možnost prezentovat výsledky své práce i studenti posledních ročníků magisterského studia.

Sborník příspěvků z konference si můžete stáhnout zde.

obr 01

obr 02