banner bp dp

Přednáška "Advances in thermal spray technology: identifying indicators of progress"

Přijměte naše pozvání na mimořádnou přednášku „Advances in thermal spray technology: identifying indicators of progress", se kterou vystoupí prof. Michael Khor z Nanyang Technological University v Singapuru.

Přednáška se uskuteční v úterý 3. května v 10.00 hod. v místnosti A3/401 (velká zasedací místnost ÚMVI).

Profil profesora Khora a abstrakt přednášky naleznete zde.

přijměte naše pozvání na mimořádnou přednášku: „ADVANCES IN THERMAL SPRAY TECHNOLOGY: IDENTIFYING INDICATORS OF PROGRESS“, kterou přednese prof. Michael Khor z Nanyang Technological University v Singapuru. Přednáška se uskuteční v úterý 3. května v 10hod v místnosti A3/401.
Profil profesora Khora a abstrakt přednášky naleznete zde.

Témata závěrečných prací

Témata závěrečných prací pro akademický rok 2021/2022 (aktualizováno 15. 9. 2021):

thermofisher logo

Mezinárodní společnost Thermo Fisher Scientific nabízí uplatnění absolventům studia, orientovaného na materiálový výzkum. Podrobnosti naleznete v připojeném dokumentu.