Prof. Ivo Dlouhý hostujícím profesorem Jokohamské university (Yokohama National University)

Dne 19. 11. 2015 převzal prof. Ing. Ivo Dlouhý, CSc. diplom hostujícího profesora Yokohama National University, Ústavu pokročilých věd (Institute of Advanced Sciences). Na snímku s ředitelem Ústavu Prof. Koichi Fujie.

Yokohama National University je předním univerzitním pracovištěm, působícím v oblasti technických, přírodních i humanitních věd.

obr 01

obr 02

Hledáme kolegy a kolegyně na pozice

• odborný asistent (2 místa)
  • vědecko-výzkumný pracovník (1 místo)
  • technik\technička laboratoře mechanických zkoušek (1 místo)
  • technik\technička metalografické laboratoře (1 místo)

Podrobnosti o nabízených pozicích naleznete v připojených dokumentech.