Setkání kateder a ústavů materiálových věd a inženýrství 2015

Ve dnech 16. a 17. září 2015 pořádal Ústav materiálových věd a inženýrství (ÚMVI) setkání podobně zaměřených kateder a ústavů. Akce se koná každoročně a jejím cílem je výměna informací na poli výuky a výzkumu v oblasti materiálových věd a inženýrství.

Setkání se zúčastnili zástupci vysokých škol v Brně, Praze, Plzni, Ostravě, Liberci, Pardubicích, Košicích, Trnavě a Žilině. Hlavními tématy setkání byly nové trendy ve výuce materiálově orientovaných oborů, zapojení průmyslové praxe do výuky a spolupráce mezi katedrami a výzkumnými centry.

Příští setkání se uskuteční v závěru měsíce května 2016 v Trnavě.

setkani kateder 1

setkani kateder 2