ÚMVI uspořádalo doktorandskou konferenci "VÍCEÚROVŇOVÝ DESIGN POKROČILÝCH MATERIÁLŮ"

Ve dnech 28.-29. května 2015 proběhla v hotelu Akademie ve Velkých Bílovicích doktorandská konference "Víceúrovňový design pokročilých materiálů".

vb 2015Konference se zúčastnilo celkem 13 studentů doktorského studia v oblasti materiálových věd a inženýrství z České republiky, Slovenska a Ruska.

Sborník konferenčních příspěvků si můžete stáhnout zde.

Konference se konala v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/20.0197, Víceoborový tým v oblasti designu materiálů a jeho zapojení do mezinárodní kooperace, financovaného z Operačního programu vzdělání pro konkurenceschopnost.

logolink cz