Přednáška "Measurement of research performance: developing effective strategies and collaborations through research metrics"

Všichni, kteří se zajímají o metody objektivního hodnocení tvůrčích výkonů a výstupů vědeckých pracovníků jsou srdečně zváni na přednášku

MEASUREMENT OF RESEARCH PERFORMANCE: DEVELOPING EFFECTIVE STRATEGIES
AND COLLABORATIONS THROUGH RESEARCH METRICS.

Přednášejícím bude Prof. Michael Khiam Aik Khor, prorektor pro výzkum a bibliometrickou analýzu Nanyang Technological University, Singapur.

Přednáška se koná v pátek, 19. června 2015 v 10:30 hodin v zasedací místnosti ÚMVI, budova A3, místnost 401, Technická 2896/2, Brno. Podrobnosti o přednášce a profil Prof. Khora lze nalézt v přiložené pozvánce.

Přednáška se koná v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/20.0197, Víceoborový tým v oblasti designu materiálů a jeho zapojení do mezinárodní kooperace, financovaného z Operačního programu vzdělání pro konkurenceschopnost.logolink cz