Workshop "The development of in situ composites for biomedical applications"

Všechny zájemce, především pak zaměstnance ÚMVI, doktorandy a studenty 4. a 5. ročníku srdečně zveme na přednášku Dr. Serhii Tkachenka

"THE DEVELOPMENT OF IN SITU COMPOSITES FOR BIOMEDICAL APPLICATIONS",

která se bude konat ve čtvrtek, 18. června 2015 v 10:00 hodin v zasedací místnosti ÚMVI (Technická 2, A3/401). Podrobnosti lze nalézt v oficiální pozvánce.

Workshop bude orientován na problematiku vývoje kompozitů se zlepšenými mechanickými vlastnostmi pro biomedicínské aplikace. Pozornost bude věnována technologickým aspektům přípravy kompozitních materiálů, přístupům v materiálovém inženýrství a testovaní mechanických vlastností uvedených materiálů.

Přednáška se koná v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/30.0039, Excelentní mladí vědci na VUT v Brně,
financovaného z Operačního programu vzdělání pro konkurenceschopnost.

logolink cz