Doktorandka ÚMVI získala 3. cenu v soutěži o nejlepší poster konference METAL

Studentka doktorského studia Materiálového inženýrství, Ing. Petra Hanusová získala na konferenci Metal - metalurgie a materiály, která se konala 21.-23. května 2014 v hotelu Voroněž v Brně, 3. místo v soutěži o nejlepší poster.

Petře k tomuto úspěchu srdečně gratulujeme a přejeme mnoho podobných úspěchů i v dalším studiu.

metal2014-vitezove

poster t

Oceněný poster na téma "Preparation and properties of Al-Fe and Al-Fe-Cr Alloys" si můžete prohlédnout zde.

logolink cz

Studentka doktorského studia Materiálového inženýrství, Ing. Petra Hanusová získala na konferenci Metal  - metalurgie a materiály, která se konala 21.-23. května 2014 v hotelu Voroněž v Brně, 3. místo v soutěži o nejlepší poster. Oceněný poster na téma: Preparation and properties of Al-Fe and Al-Fe-Cr Alloys si můžete prohlédnout zde.
Petře za tento úspěch srdečně gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu.