UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

Workshop "Nanoindentation: principles and features"

Další z řady pravidelných workshopů pro pracovníky a studenty Ústavu materiálových věd a inženýrství se věnoval nanoindentaci. Workshop vedl Dr. Serhii Tkačénko.06 05 sergej

Instrumentovaná indentace je jedním z nejčastějších způsobů studia mechanických vlastností materiálů v nano- a mikro- měřítku. Cílem workshopu bylo blíže seznámit účastníky s metodou nanoindentace a podpořit je v jejím využívání při vlastních výzkumných aktivitách.

Součástí workshopu byla přednáška, pokrývající představení metody a principů, na kterých je založena a praktická ukázka práce s nanoindentorem. Workshopu se zúčastnilo 16 pracovníků a studentů.

 

Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegy a kolegyně na pozice

  • technik\technička laboratoře mechanických zkoušek (1 místo)
  • technik\technička metalografické laboratoře (1 místo)

Podrobnosti o nabízených pozicích naleznete v připojených dokumentech.

Témata doktorského studia 2017/18

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).