UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

Návštěva z Maďarska na ÚMVI

3-12-bayzoltan1Na základě úspěšné předchozí spolupráce zavítali na ÚMVI a divizi AMM NETME zástupci Bay Zoltan Foundation for Applied Research (BAY-LOGI) z Maďarska.

Během pracovního setkání kolegové z Bay Zoltan Foundation představili své hlavní výzkumné aktivity a výsledky. Následovalo několik krátkých přednášek, shrnujících aktivity našeho ústavu i divize AMM Netme Centre a bližší seznámení s našimi laboratořemi: laboratoří strukturní a fázové analýzy, laboratoře technologie elektronového paprsku, laboratoře s technologií "coldspray". Prezentován byl i nový směr na našem ústavu - matematické modelování v materiálových vědách.

3-12-bayzoltan2 3-12-bayzoltan3

 

Témata doktorského studia 2017/18

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).