Návštěva z Maďarska na ÚMVI

3-12-bayzoltan1Na základě úspěšné předchozí spolupráce zavítali na ÚMVI a divizi AMM NETME zástupci Bay Zoltan Foundation for Applied Research (BAY-LOGI) z Maďarska.

Během pracovního setkání kolegové z Bay Zoltan Foundation představili své hlavní výzkumné aktivity a výsledky. Následovalo několik krátkých přednášek, shrnujících aktivity našeho ústavu i divize AMM Netme Centre a bližší seznámení s našimi laboratořemi: laboratoří strukturní a fázové analýzy, laboratoře technologie elektronového paprsku, laboratoře s technologií "coldspray". Prezentován byl i nový směr na našem ústavu - matematické modelování v materiálových vědách.

3-12-bayzoltan2 3-12-bayzoltan3

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

• technik\technička laboratoře mechanických zkoušek (1 místo)

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.