UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

Education, Culture and Research in South Korea and Indonesia

Další z řady pravidelných přednášek ÚMVI měla opět za cíl představit našeho nového kolegu, tentokrát jím byl Dr. Haris Rudianto.

23 10 harisDr. Rudianto pochází z Indonésie a od roku 2013 je výzkumným pracovníkem na ÚMVI. Doktorát získal na Pukyong National University v Koreji, poté pracoval na Korea Institute of Materials Science. Specializuje se na chování kompozitních prášků na bázi hliníku v procesu slinování.

V přednášce se kromě svého odborného profilu Dr. Rudianto zaměřil i na přiblížení Jižní Koreje jako v současnosti jednoho z předních asijských center v materiálových vědách.

 

 

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

  • technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).