banner bp dp

Education, Culture and Research in South Korea and Indonesia

Další z řady pravidelných přednášek ÚMVI měla opět za cíl představit našeho nového kolegu, tentokrát jím byl Dr. Haris Rudianto.

23 10 harisDr. Rudianto pochází z Indonésie a od roku 2013 je výzkumným pracovníkem na ÚMVI. Doktorát získal na Pukyong National University v Koreji, poté pracoval na Korea Institute of Materials Science. Specializuje se na chování kompozitních prášků na bázi hliníku v procesu slinování.

V přednášce se kromě svého odborného profilu Dr. Rudianto zaměřil i na přiblížení Jižní Koreje jako v současnosti jednoho z předních asijských center v materiálových vědách.

Témata závěrečných prací

Témata závěrečných prací pro akademický rok 2021/2022 (aktualizováno 15. 9. 2021):

thermofisher logo

Mezinárodní společnost Thermo Fisher Scientific nabízí uplatnění absolventům studia, orientovaného na materiálový výzkum. Podrobnosti naleznete v připojeném dokumentu.