UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

Za materiály kolem světa aneb Brno-Vídeň-Helsinky-Peking-Brno

Náš nový kolega, Ing. Martin Zelený, Ph.D. přispěl do cyklu pravidelných seminářů na našem ústavu přednáškou "Za materiály kolem světa, aneb Brno-Vídeň-Helsinky- Brno", která se uskutečnila ve středu 9.10. 2013.

Martin Zelený je od roku 2013 výzkumným pracovníkem na ÚMVI. Doktorát získal na FCH VUT Brno, poté pracoval na Universität Wien v Rakousku, na Aalto University ve Finsku a na GRINM v Číně. Specializuje se na výpočty z prvních principů.

Ve velmi zajímavé přednášce shrnul svoje pracovní zkušenosti ze zahraničí a přiblížil kulturní specifika zemí, které se před návratem do Brna staly na nějakou dobu jeho domovem. Pro velký zájem byl příspěvek přednesen ještě v pátek 11.10.2013 na Ústavu chemie PřF MU.

 

logolink cz

 

 

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

  • technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).