Školení o indentačních metodách v rozsahu nano-newtonů

20 9 nanoDne 20.9.2013 proběhlo na ÚMVI školení o indentačních metodách v rozsahu sil < 500 mN.

V teoretické části byly vysvětleny významné rozdíly oproti standardním měřením pomocí mikroindentace a popsána metodologie měření Berkovičovým indentorem. V praktické části byly měřeny vzorky s významně odlišnými elastickými moduly a na získaných zátěžných křivkách bylo demonstrováno určení důležitých vlastností metodou Oliver-Pharr. Školení vedl dr. Michal Reinisch.

logolink cz

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

• technik\technička laboratoře mechanických zkoušek (1 místo)

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.