Nová technologie na ÚMVI: Scratch test

tkacenko-st 01Celkem 13 pracovníků a studentů ÚMVI se zúčastnilo dvou mini-workshopů „Scratch testing – Theory and Practice", které ve čtvrtek 19.9. a v pátek 20.9. 2013 vedl Dr. Serhii Tkachenko z našeho ústavu.

Účastníci měli možnost se seznámit s historií této technologie, jinak zvané též „vrypová zkouška" stejně jako s jejím konkrétním využitím. Závěr každého ze seminářů byl věnován praktické ukázce práce se zařízením.

tkacenko-st 02 tkacenko-st 03

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

• technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia