Seminář "Nové směry v metalografii"

nove smery v metalografii 01Ve dnech 20. 5. 2013 až 23. 5. 2013 se pod odborným vedením prof. Ing. Tomáše Podrábského, CSc. uskutečnil tradiční mezinárodní seminář Nové směry v metalografii, tentokrát zaměřený na téma "Metalografie tepelně zpracovaných slitin".

Cílem čtyřdenního semináře bylo seznámit pracovníky metalografických laboratoří společností Linde Pohony, HTS BB, Fastenal Europe, KYB Manufacturing Czech, AERO Vodochody, Edscha Automotive Kamenice a Swoboda CZ s vývojovými trendy v metodách přípravy kovových i nekovových materiálů a podílet se na řešení jejich provozních problémů v oblasti tepelně zpracovaných slitin.

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

• technik\technička laboratoře mechanických zkoušek (1 místo)

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.