UMVI
okm1 okp1 osfa1omdm1

banner studuj na umvi

banner phd

Seminář "Nové směry v metalografii"

nove smery v metalografii 01Ve dnech 20. 5. 2013 až 23. 5. 2013 se pod odborným vedením prof. Ing. Tomáše Podrábského, CSc. uskutečnil tradiční mezinárodní seminář Nové směry v metalografii, tentokrát zaměřený na téma "Metalografie tepelně zpracovaných slitin".

Cílem čtyřdenního semináře bylo seznámit pracovníky metalografických laboratoří společností Linde Pohony, HTS BB, Fastenal Europe, KYB Manufacturing Czech, AERO Vodochody, Edscha Automotive Kamenice a Swoboda CZ s vývojovými trendy v metodách přípravy kovových i nekovových materiálů a podílet se na řešení jejich provozních problémů v oblasti tepelně zpracovaných slitin.

 

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

  • technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia

Příležitost pro studenty

 honeywell logo

Společnost Honeywell nabízí pozici pro studenta materiálového inženýrství. Zájemci naleznou detailní informace v přiloženém dokumentu.

Pracovní příležitosti

network logo

 Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., divize speciální vláknové optiky hledá zaměstnance na pozici Vývojář v oblasti mikroobrábění femtosekundovým laserem.

 


 bibus metalsSpolečnost BIBUS METALS, s.r.o. hledá mezi našimi studenty či absolventy kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení (podrobnosti o nabízené pozici).