Pokročilé hořčíkové slitiny

zt02"Pokročilé hořčíkové slitiny" bylo téma přednášky, kterou proslovila v úterý 7. 5. 2013 na Ústavu materiálových věd a inženýrství prof. RNDr. Zuzanka Trojanová, DrSc. z Katedry fyziky materiálů, Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy.

Po zhruba jednohodinové přednášce následovala přibližně stejně dlouhá živá diskuze na téma budoucnosti pokročilých hořčíkových slitin, nových možností využití těchto materiálů, technologie výroby, tepelného zpracování, inovací ve zpracování apod.

Přednášku si se zájmem vyslechli jak zájemci z řad zaměstnanců ÚMVI, tak studenti doktorského studia ÚMVI.

Volná místa / Kariéra na ÚMVI

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

• technický pracovník/pracovnice laboratoře mechanických zkoušek

Podrobnosti o nabízené pozici naleznete v připojeném dokumentu.

Témata doktorského studia