Projekt OPVK "Víceoborový výzkumný tým v oblasti designu materiálů a jeho zapojení do mezinárodní kooperace"

ÚMVI byl přidělen projekt "Víceoborový výzkumný tým v oblasti designu materiálů a jeho zapojení do mezinárodní kooperace".

Schválený tříletý projekt OPVK je zaměřen na budování a vzdělávání týmů na Ústavu materiálových věd a inženýrství a také pracovníků divize AMM NETME centra. V rámci projektu bude podporováno vzdělávání pracovníků ÚMVI a studentů, zejména magisterského a doktorského stupně studia. Budou organizovány odborné přednášky a školení předních vědeckých odborníků.